ANIMACE

V Aparthotelu & Villaggio Marco Polo je zábava vašich dětí zaručena! Naši animátori rozjasní dny mladších hostů spoustou zábavných aktivit, které budou prováděny v naprostém bezpečí.

MINICLUB
• Každý den, kromě soboty, od 10:00 do 12:00 a od 16:00 do 18:00 se mohou děti od 3 do 12 let účastnit skupinových her a kreativních aktivit, jako je dílna na draky a benátské masky.

• Každé pondělí odpoledne cukrová vata, žongléři a cirkusoví umělci přenesou vaše děti do nádherného světa Luna Parku. Tato aktivita se koná v našem hotelu Savoy Beach, děti, které budou mít zájem, budou doprovázeny pod dohledem našich animátorů.

• Každou středu, čtvrtek a pátek odpoledne se vaše děti stanou malými herci zapojenými do zkoušek MINI SHOW, které se budou konat v pátek večer. Aktivita probíhá v našem Savoy Beach Hotel & Thermal Spa, děti, které budou mít zájem, budou doprovázeny pod dohledem našich animátorů. V pátek večer je celá rodina pozvána na mini show do Savoy Beach Hotel & Thermal Spa.

ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO NA PLÁŽI
Při rezervaci v Marco Polo Aparthotelu & Village budete mít také místo na pláži (slunečník a dvě lehátka) a přístup ke všem zábavním aktivitám nabízeným na pláži: miniklub a juniorský klub pro nejmenší a spoustu sportu pro děti, pro dospělé zumba, aerobik a acquagym.

EUROPARTY
Celá rodina obdrží pozvánku na speciální večírek, Europarty! Večírek v zelené krajině Bibione s živou hudbou, tancem, špagetami s boloňskou nebo rajskou omáčkou, sklenkou místního vína a nealkoholických nápojů. Zatímco dospělí ochutnávají místní speciality, děti se budou bavit v rytmu dětského tance s naším maskotem žábou Mariem a animátory na velkém venkovním hřišti.


Od června do poloviny září je zaručena Europarty a animace (v aerálu Aparthotelu i na pláži).

Veškeré činnosti animace jsou prováděny v souladu s platnými předpisy o ochraně proti covidu.

 

 

 

 

 

D'alší komfort ktorý by ťa mohol zaujímať

objavuj svet europa tourist group &
 Europa Tourist Group © 2008 - 2021 | P.IVA 00880040274 -  Villaggio Marco Polo Via Delle Nazioni, 13 - 30028 Bibione (Ve) Italy | +39 0431 430144
Credits
phone email-action-unread
dátum príchodu
dátum odchodu
počet hostí 2 dospelí - 0 deti
počet izieb
izba 1
počet dospelých
počet detí
izba 2
počet dospelých
počet detí
izba 3
počet dospelých
počet detí
izba 4
počet dospelých
počet detí